ÖVRIGT / Mattor / Yazd 7962009
nr 796 2009
Yazd
Tidigt 1900-tal, 205x325
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:24:26
9/12 11:03:01
1.500 kr
10/12 17:35:23